MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14577324
nr 1457 7324
Skåp
1900-tal. Bemålat, tudelat. Överdel med glasade dörrpar. Beslag av mässing. Bredd: 97 cm. Djup: 43 cm, höjd 227 cm, nyckel
Kondition: Slitage. Senare målning
Utrop:
5.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:34:34
5.200 kr
7.200 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
Skåp
nr 1457 7324
Skåp
| Utrop: | 5.000 kr |
| Såld: | 7.400 kr |
måndag 28 mars 2022 |